Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Neler Yaparız?

HİZMETLERİMİZ

ÇİLİNGİR

Güvenilir ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş tecrübeli çalışanlara sahip olan firmamızda 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz çilingir hizmetleri sunulmaktadır.

OTO ÇİLİNGİR

Sadece ev ve iş yeri gibi binaların kapı kilit arızlarında ve değişimlerinde değil aynı zamanda oto çilingir servisi olarak hizmet vermekteyiz.

KASA ÇİLİNGİR

Çelik kasaların kilitlerinde yaşanan problemlerin çözümünde de som teknoloji ekipman ve cihazlar kullanıldığı için sektörde tercih sebebi olarak görülmektedir.

KİLİT DEĞİŞİMİ

Başarılı ve güvenilir çözümler sunan çilingir firmamızın deneyimli personeli her zaman olduğu gibi en uygun fiyat seçenekleri ile sorunun çözülmesinde tecrübelerini konuşturmaktadır.

24 SAAT AÇIK ÇİLİNGİR

Kapıda kalma ve kilit arızası gibi durumlarda 24 saat açık çilingir ihtiyacı duyan kişilerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kurumsal firmayız

7/24 ÇİLİNGİR SERVİSİ

7/24 Çilingir Servisi olarak sektörde adından sık sık söz ettirmeye ve her geçen gün yeni müşteriler tarafından da tercih edilmeye devam etmektedir.

ANAHTARCI

Anahtarcı ve çilingir firmamız, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde her geçen gün yeni müşteriler kazanmaya devam etmektedir.

ÇELİK KAPI TAMİRİ

Çelik Kapı Tamiri işlemlerinde de garantili ve güvenilir hizmet sağlamaktadır.

ELEKTRONİK AKILLI KİLİT

Elektronik akıllı kilit montajı, değişimi ve arıza tamir işlemlerinde de üzerine düşen sorumluluğu başarılı bir şekilde yerine getirdiği için memnuniyet kazanmaktadır